Textová reklama


Hlavní výhody textové reklamy na stránkách Fazole.cz jsou:
  • Velmi levně vysoký počet zobrazení
  • Jednoduchá platba fasolemi
  • Statistika kliknutí na váš odkaz
  • Možnost zacílit reklamu podle oboru
  • Jednoduchá změna textu reklamy za běhu kampaně
Reklama se objeví na stránkách s desetitisícemi impresí denně a to za náklady pár korun. Dobře zaměřené reklamní texty dosahují desítek kliknutí denně.Kde se textová reklama zobrazuje?

Máte možnost zvolit si několik různých umístění vaší reklamy. Různá umístění se liší počtem zobrazení a samozřejmě cenou. Možnosti umístění jsou např.:
  • na hlavní stránce Fazole.cz - vlevo na stránce v bloku pěti textových reklam
  • na hlavní stránce diskusního fóra
  • v jednotlivých sekcích diskusního fóra, tj. na hlavní stránce sekce (např. Mobilní komunikace) a zároveň na všech diskusích této sekce (až 300 různých diskusí v sekci) - nahoře na stránce
  • v okně informujícím o úspěšném sebrání fazolí - dole v okně (nejnaštěvovanější stránka serveru FAZOLE.cz)

 

Kolik stojí textová reklama a jak se platí?

Ceny reklamy se liší podle umístění, aktuální ceny uvidíte při zadávání reklamy. Ceny jsou uvedeny ve fazolích za jeden den zobrazování. Platba je zcela jednoduchá - po zadání kampaně jsou vám fasole odečteny z vašeho účtu.

Nyní například za zobrazování reklamy v jedné diskusní sekci po dobu 24 hodin zaplatíte jen 30 fazolí.
 

Jak zadat textovou reklamu?

1. Vstupte do administrace textové reklamy (musíte být přihlášeni ve své členské sekci).

2. V tabulce vidíte seznam vašich již zadaných kampaní. Jste-li zde poprvé, nemáte samozřejmě ještě žádnou, klikněte tedy na odkaz Zadat novou kampaň.

3. Zadejte titulek a popis reklamy, do dalšího políčka pak adresu stránky, na kterou reklama odkazuje. Titulek může mít maximálně 30 znaků, popis 55 znaků. Není povoleno zadávat inzeráty na stránky s erotickou tématikou, zakázáno je též použití vulgárních slov a reklamy odporující etickým pravidlům. Dodržujte prosím tato pravidla. Klikněte na odkaz Pokračovat.

4. Zkontrolujte, jestli zadaná reklama vypadá podle vašich představ a jestli odkazuje na správnou stránku. Kontrolu správně zadaného odkazu provedete jednoduše kliknutím na titulek v náhledu. Pokud je zadán správně, otevře se vám vaše stránka v novém okně. Klikněte na odkaz Pokračovat.

5. Vyberte si umístění reklamy a termín, kdy se bude vaše reklamu zobrazovat. To provedete tak, že nahoře vyberete datum a vpravo zatrhnete ty sekce, kde se má reklama v tomto termínu zobrazovat. Klikněte na odkaz Pokračovat.

6. Zkontrolujte, zda není některý ze zadaných termínů již obsazený. Je-li vše v pořádku, potvrdíte objednávku a systém vám odečte odpovídající množství fazolí. Klikněte na odkaz Dokončit. Vaše textová reklama byla úspěšně vložená.
 

Jak spravovat textovou reklamu?

1. Vstupte do administrace textové reklamy (musíte být přihlášeni ve své členské sekci).

2. V tabulce vidíte seznam vašich již zadaných kampaní. Vlevo vedle titulku kampaně je graficky znázorněn stav kampaně - zda už proběhla, právě probíhá nebo čeká na spuštění. Vpravo vidíte počet kliknutí na váš odkaz v dané kampani. Chcete-li kampaň upravit, klikněte na název kampaně.

3. Upravte reklamu podle potřeby. Můžete změnit titulek, popis i adresu, není možné změnit umístění reklamy (k tomu je nutné zadat novou kampaň). Jste-li s úpravami spokojeni, klikněte na tlačítko Uložit. Chcete-li se beze změn vrátit, klikněte na Cofnij. Chcete-li obnovit původní text reklamy, klikněte na Reset.