Štístko Truhlík Štístko Truhlík1787PR Další informace o mě Nástěnka Napsat zprávu Hodnotit uživatele Přidat mezi přátele Přidat do adresáře

Račte vstoupit do mého království

'


"Andělé s láskou opečovávají každého živého tvora a ze všech nejradši ptáčky, kteří jsou jim velice blízko, neboť mají stejně jako oni křídla..."


Vítej, milý poutníče, za návštěvu mé renovované vizitky. Ať už jsi sem vstoupil s nějakým záměrem, z nějakého důvodu, ze zvědavosti a nebo prostě jen omylem, doufám, že se Ti na mé vizitce bude líbit a že zde nalezneš i něco, co obohatí Tvůj život (anebo alespoň Tě přivede k úsměvu)... Změna je život. Každou vteřinu se kolem nás něco změní... A změna je součástí každodenního života. Někdy se sebou přináší nová překvapení, jindy většina věcí zůstává při starém. Jednou je to změna k lepšímu, podruhé k horšímu... A jakpak je to u mě?



Spousty etap mého života jsem již uzavřela a vstoupila jsem do další etapy, která snad už konečně přinese Štístku štěstí. Ať už to vypadá, jak to vypadá, jistojistě je to konečně změna k lepšímu. Život si pro každého z nás připravuje spoustu pěkných i ne příliš pěkných překvapení, ale jednoho dne, každý z nás dojde k naplnění svého Štěstí. Někdo dřív, jiný později. Ale každý dostane svou šanci si to Štěstí uchopit a přivlastnit si ho.



Mým andělem strážným je andílek, který se jmenuje HABUHIAH. Když toto jméno přeložíme do našeho jazyku, jeho význam je prostý. Znamená to něco jako "Bůh, který dává svobodu" a jeho svěřenci mají ozdravovací schopnosti.

Ryby mají v porovnání s ostatními jedenácti znameními specifickou povahu. Vynikají zvláště svým nesobeckým a citlivým přístupem k ostatním. Agresivita a spekulace je jim španělskou vesnicí, jsou až příliš opatrní. Často jsou pochybovační o svých schopnostech a mají nedostatek sebevědomí. I malé popichování okolí berou velice vážně a stávají se tak terčem posměchu. Přes skutečnost, že jsou to lidé spolehliví, upřímní a důvěryhodní, kolektiv jim právě díky jejich vlastnostem vyčítá chyby a problémy, jež nastaly. I ty za které nemohou. Spoléhají na sliby ostatních a nejednou naletí. Pozor na intriky! Možná by bylo vhodné, aby si nalezli jakéhosi "ochránce", který se za ně postaví. Skuteční přátelé a dobří lidé snad dokážou poznat jejich pozitiva a cenné vlastnosti. Na profesionální úrovni a v zaměstnání si Ryby vedou v kolektivu lidí, kteří jsou jim nakloněni, kteří dokáží ocenit jejich schopnosti a výkon. Hodí se do státní správy a do vědeckého výzkumu, tedy tam, kde se tak trochu "ztratí v davu". Mají zvláštní cit pro přírodu (přírodovědci, chemici, lékaři, ekologové), umění a historii. Ryba s Rybou k sobě v manželství jde, je to vztah harmonický a vyrovnaný. Chtějí-li však něčeho dosáhnout, není to spojení ideální. Jeden druhého totiž nedokážou dost dobře podpořit a podnítit. Jako vhodný "ochránce" se hodí Štír, Beran nebo Blíženec.

Žena Ryba
Ženy Ryby bývají u mužů velice žádoucí. Mají v sobě určité kouzlo, které je přitahuje. Působí velmi žensky, zdrženlivě, bezmocně a zároveň tajuplně. Nesnaží se muže nikdy zastínit ani ho ovládat. Naopak se nechají operovávat, chránit, opatrovat. O muži blízkému jejich srdci si myslí, že je dokonalý a že dokáže porazit celý svět. A nedělá jim žádný problém, aby o tom přesvědčily i muže. Takže není divu, že jsou tak oblíbené. Nikdy nebudou svému muži klást vinu za cokoliv, vždy to bude chyba někoho jiného.
Ryby bývají často sentimentální a když někdo ranní jejich city, dokážou vyplakat moře slz. Ovšem každá tato žena potřebuje někomu patřit. Lásku potřebuje více než jídlo nebo spánek. Jejich povaha je předurčena k tomu, že budou laskavé a milující matky, ale tato výchova se jim může ošklivě vymstít.


Ryba a láska
Má v sobě něco ze všeho – působí jako ta nejzranitelnější, ale ve skutečnosti umí být nejsilnější. Miluje velmi ohnivě, protože nemá z citů strach. Je zcela nekomplikovaná a proto ji lze nejhůře prohlédnout. Je skutečnou a nefalšovanou ženou a k mužům se tak také chová. Vystupuje jako ta, která potřebuje ochranu a pomoc.
Do postele jde ale jedině s mužem, kterého bezmezně miluje a který miluje jí. Tomu pak bude věrná po celý život. Nikdo z těch, kteří poznají ženu narozenou v Rybách, už nikdy nebude schopen na ni zapomenout.
Její postoj k lásce je samozřejmý a přímý. Z plachého a zdrženlivého děvčete se stává neukojitelné zvířátko, tak, jak vztah pokračuje. Je velmi náruživá a ráda se miluje na těch nejnemožnějších místech. Když miluje, nepotřebuje snad ani jíst ani spát, a už vůbec ne odpočívat. Sex pro ni znamená naprosté odevzdání. Zbožňuje převleky a kostýmy, ale ve skutečnosti pořád zůstává tou samou skvělou ženou, nabitou vášní, která si nedá pokoj, dokud nepřivede muže samou láskou k šílenství.

A kdo z Vás ještě pořád zůstal číst, tak vězte, že jsem byla Štístko, které se k nikomu nikdy neobracelo zády. Máte-li nějaké problémy a nevíte, za kým s tím jít, klidně napište mě, já se Vám pokusím poradit. Ráda pomůžu, když můžu.
LuckyRo@seznam.cz


Moje fóraOblíbená fóraMoje článkyOblíbené odkazyPřátelé