Fazolový email

Nyní máte možnost používat emailovou adresu s originální koncovkou fazole.cz, fazule.sk* nebo fazulky.sk*. Maily můžete posílat a přijímat jak přes www rozhraní, tak i pomocí POP3 a SMTP. Schránka má velikost 50 MB (v případě většího zájmu plánujeme rozšíření) a samozřejmostí je i antispamová a antivirová ochrana. Služba je provozována na serverech pod správou společnosti Fazole s.r.o.

Jak to funguje?


Po ověření zda je jméno volné (a pokud máte na účtě alespoň 100 fazolí), vyplníte zadávací formulář. Následně na této stránce (do jednoho pracovního dne) naleznete přístupové heslo k novému fazolovému účtu. Při prvním přihlášení na adrese mail.fazole.cz k emailovemu účtu doporučujeme nastavit vlastní heslo. Provozovatelé fazole.cz nemají žádný přístup k vašim zprávám. Mohou pouze zakládat a rušit nové schránky, příp. nastavit úplně nové heslo (v připadě zapomenutí). Seznam emailových adres samozřejmě nebude za žádných okolností předán třetím stranám ani nebude využíván k nevyžádaným komerčním sdělením.

Co mě to bude stát?


Provoz schránky stojí symbolických 10 fazolí/měs. Tento drobný poplatek má za úkol zamezit zbytečným registracím adres, které pak ani nebudou používány. Každý uživatel může mít zaregistrované max. 3 emailové účty. Každý první den v měsíci je automaticky strhnuto z vašeho účtu 10 fazolí. Pokud na vašem účtu nebude dostatek fazolí, budete o tom informováni emailovou zprávou. V případě že nebudete mít k následujícímu prvnímu dni v měsíci na účtu alespoň 20 fazolí (10 za předchozí a 10 za aktuální měsíc), bude emailová schránka zrušena a jméno uvolněno příp. jinému zájemci.

Ověřit zda je jméno volné

Emailové jméno: