Utratit fazole

Na následujících WWW stránkách můžete vyměnit nasbírané fazole za různé zboží, služby, slevy, kupóny, apod. Dávejte kladná i záporná hodnocení, podle toho které kampaně se vám líbí.
Nejnovější Nejoblíbenější Kategorie Vyhledávání
Sada originálních fotografií účastníků 10. ročníku televizní taneční soutěže StarDance včetně poroty a moderátorů a vybrané fotografie účastníků 9. ročníku. K tomu připínací odznak (placka) s logem StarDance. To vše včetně poštovného i balného.
Sada fotografií účast...
1999 fazolí
Balíček 100 kusů originálních značkových samolepících etiket na videokazety včetně všech nákladů na zaslání (poštovného i balného). Možnost hradit fazolemi kompletně celých 100% ceny! Každý, kdo si objedná 100 kusů etiket SONY, obdrží, jako bonus, CD.
Sada 100 kusů orig. z...
1888 fazolí
Balíček deseti kusů originálních značkových samolepících etiket na videokazety včetně veškerých nákladů na jeho zaslání poštou (poštovného+balného). Možnost hradit kompletně celých 100% ceny fazolemi!
Sada 10 ks orig. znač...
299 fazolí
Hudební kompaktní disk ´Ein Fest für die Sinne´ za 490 fazolí včetně veškerých nákladů na zaslání (poštovného i balného). Stejný disk lze získat také zdarma při nákupu 100 kusů originálních značkových samolepících etiket SONY.
Hudební CD jen za faz...
490 fazolí