Hodnocení kampaně

Na této stránce můžete hodnotit probíhající kampaň. Hodnocení je určeno pro konstruktivní názory a nesmí obsahovat vulgární či nevhodné komentáře. Negativní hodnocení je signálem, že by kampaň měla zmizet ze serveru. Dávejte ho jen v krajních případech a vždy s popisem důvodu nespokojenosti. Důvodem není např. změna zařazení kampaně z denní na týdenní. Každý, kdo bezdůvodně negativně ohodnotí kampaň se vystavuje riziku smazání účtu. Více v nápovědě.
posledních 7 dní posledních 30 dní celkem
Pozitvní Pozitvní +0 +0 +185
Neutrální Neutrální 0 0 4
Negativní Negativní -0 -0 -4
  0 0 +181
Pokud chcete vložit hodnocení, musíte se nejdříve přihlásit.
Roxana
Roxana501VY14.12.2013 17:04:11
+1 like Roxana@atlas.cz
Lidulka
Lidulka285ÚS10.12.2013 20:42:01
+1 Like ;-) Lidka Orosová. Lidka.Or@seznam.cz
d@vid
d@vid271205.12.2013 21:00:41
+1 like udělěn david.velisek@seznam.cz na FB David Velíšek
usmevacek
usmevacek18PA15.11.2013 19:22:50
+1 krasa+1 Jaroslava.Voglova@seznam.cz
perito
perito6OL11.11.2013 16:25:11
+1 Petr Černoch, peritoo@gmail.com
jepíková
jepíková20109.11.2013 14:47:29
+1 hezké m.podlahova@seznam.cz
Zofrei
Zofrei9909.11.2013 12:55:57
+1 David Svoboda zofrei@seznam.cz
chicken63
chicken6365MS05.11.2013 8:17:08
+1 moc pěkné, faz. mail: BraIv@seznam.cz, FB: Ivana Braunerová
kaftan
kaftan127KR14.10.2013 7:06:21
+1 Zajímavá nabídka. Jiří Ježek, ji.je@inmail.cz
cestovatelv
cestovatelv54012.10.2013 19:37:47
+1
snížek
snížek33ZL11.10.2013 19:27:55
+1 +1 pěkné stránky,přidáno--svatava.dec@seznam.cz
Kočičinka
Kočičinka1310.10.2013 11:28:40
+1 Jana kočička šibravová, Zlatuska@seznam.cz
MICHALEA
MICHALEA371ÚS09.10.2013 16:44:43
+1 mihala havlíčková ,michalea@seznam.cz
paralenka
paralenka7128.09.2013 9:01:21
+1 para.lenka@seznam.cz
Ambi
Ambi211020.09.2013 20:42:35
+1 Paráda simjo@inmail.cz
Lumpik
Lumpik680ÚS18.09.2013 11:34:19
+1 leosplatenik@inMail.cz
andrysek158
andrysek158289MS16.09.2013 10:22:52
+1 André Kolářová andrysek158@seznam.cz
Miguelx
Miguelx548KR06.09.2013 7:22:47
+1 Michal Sommer miguelx@seznam.cz
Pavka
Pavka5802.09.2013 11:57:27
+1 Pavel Doktor Pavel.Doktor@seznam.cz Palec nahoru
htomas
htomas602.09.2013 10:58:15
+1 Tomáš Hajzner hajtomas@centrum.cz