FAZOLE pro android

Stáhnout zdarma aplikaci do mobilu s android systémem
Pokud se vám neotevře odkaz, pak aplikaci najdete přímo v android marketu při vyhledání slova FAZOLE. Případně postupujte dle návodu zde.
Přihlášení do aplikace

Přihlášení do aplikace

Pro přihlášení do aplikace stačí vložit vaši emailovou adresu. Pokud ještě nemáte na fazolích účet, pak se automaticky provede registrace a na uvedený email vám příjde přihlašovací heslo.
Místa v okolí

Místa v okolí

Ihned po přihlášení se zobrazí místa ve vašem nejbližším okolí (cca. 1,5 km). Čísla na pravé časti výpisu znázorňují celkové hodnocení uživatelů. Seznam míst, můžete zobrazit i na www stránkách v sekci Místa.
Detail místa s tlačítkem check-in

Detail místa s tlačítkem check-in

Po kliknutí na detail místa se zobrazí krátký popisek, umístění na mapě a podrobnější seznam hodnocení a checkinů seřazený od nejnovějších. Pokud jste na místě, můžete provést check-in stisknutím tlačítka a zaregistrovat tak svoji návštěvu. Za checkin obvykle obdržíte automaticky fazolovou odměnu.
Zobrazení místa na mapě

Zobrazení místa na mapě

Pokud na detailu místa kliknete na náhled mapy, pak se přes celý displej mobilu zobrazí podrobnější mapa.
Hodnocení

Hodnocení

Po úspěšném checkinu máte ještě možnost napsat vlastní hodnocení. Je možné vložit pozitivní (+1 bod), neutrální (0 bodů) nebo negativní (-1 bod) hodnocení + krátký text. Platí, že pro negativní hodnocení je nutné vždy úvest důvod vašeho rozhodnutí. Tento důvod by měl být objektivní a konstruktivní (např. dlouhá čekací doba na vyřízení objednávky, laxní obsluha, atd.). V případě uložení nesmyslného nebo vulgárního hodnocení bude toto hodnocení smazáno.
Detail hodnocení

Detail hodnocení

Po kliknutí na jednotlivé hodnocení máte možnost přečíst si celý text od navštěvníka místa.
Přidání nového místa

Přidání nového místa

Máte oblíbený podnik/místo, který ještě není v našem seznamu? Pak jej můžete zdarma vložit do naší databáze. Pokud bude záznam pravdivý, bude s velikou pravděpodobností možné sbírat fazole i tam. Přidat místo můžete i přes www formulář zde.