Referenční program

Vložte odkaz www.fazole.cz na vaše stránky a získáte provizi 10 fazolí za každého nového uživatele

Pro umístění banneru nebo buttonu stačí vložit do vašich stránek HTML kód, který uvidíte pod obrázkem. Doporučujeme vložit banner na viditelné místo na vašich WWW stránkách tak, aby měl velkou úspěšnost. Tento refereční program je možno využít pro osobní i firemní účty. Odkaz může být umístěn i na více stránkách.

Odkaz je možné použít i v textové podobě nebo jej použít i v reklamních systémech (tzn. vložit banner do reklamního systému a nechat směřovat na uvedený odkaz a získavat provize). Toto však doporučujeme pouze zkušeným webmasterům.

Za každého nového uživatele, který se zaregistruje přes banner (odkaz) umístěný na vaší WWW stránce obdržíte 10 fazolí. Fazole jsou automaticky připsány na váš účet v okamžiku aktivace nového účtu. Odměníme jen jednu doporučenou registraci z jedné IP adresy během jednoho kalendářního dne. Nové přihlášky nesmí být spekulativně vyplňovány.

Kód nebo bannery mohou být upraveny po předchozím souhlasu od info@fazole.cz. Uvedené odkazy mouhou být využity i v rozeslaných emailech nebo pro textovou reklamu. Vyberte si odkazy zaměřené na firmy nebo běžné uživatele podle zaměření vašich stránek. HTML kód obsahuje id vašeho účtu, čímž je zajištěno, že odměna bude vyplacena na váš účet.

Pro získání HTML kódu se musíte nejdříve přihlásit.