Co mi účast v systém přinese?


Ať je váš cíl jakýkoliv, Fazole.cz mají vhodný prostředek pro vaše marketinkové potřeby.

Návštěvnost
Zvyšte výrazně známost a návštěvnost vašeho serveru. Noví uživatelé přijdou na váš server s nepoměrně menšími náklady a mnohem vyšší účinností než u klasické bannerové reklamy. Navíc můžete ovlivňovat další faktory, např. jak často se mají uživatelé na váš server vracet. Přečtěte si výsledek nezávislého testu o tom jak jsou kampaně na fazole.cz výhodné.

Informace
Nové návštěvníky je možné nasměrovat na další části vašeho serveru. Předvést jim informace, které potřebujete, ukázat jim co nabízíte, nabídnout registrace do mailing listů, nechat je vyplnit ankety a průzkumy trhu.

E-komerce
E-komerce program zvýší vaše příjmy, zvýšením počtu transakcí. Získáte nové klienty a staré loajální zákazníky, kteří se budou vracet na vaš server. Navíc stále platíte pouze za výsledky tzn. např. za zrealizované nákupy (ne za kliknutí na banner nebo návštevníky, kteří neuskuteční transakce).

Offline komerce
Prospěch z internetových klientů může mít i neinternetová firma. Náš speciální program vám přivede nové zákazníky i do kamenného obchodu nebo zvýší prodejnost vašeho zboží v těchto obchodech. Ideální pro věrnostní programy pro různé spotřební zboží.

Věrnostní programy
Fazole.cz vám pomohou vytvořit věrnostní programy šité na míru přímo pro vás. Kontaktujte nás s vašimi dotazy a nezapomeňte se zeptat na samo financující se věrnostní programy.