Často kladené otázky (FAQ) - Vložení HTML kódu


Vložení HTML kódu sbírací ikonky (stejný postup i pro vkládání info ikonek)

Na stránce s detailem sbírací kampaně (Pozor: pokud fazole přidělujete manuálním převodem, HTML kód pro sbírací ikonku se nezobrazuje) je vygenerován krátký HTML kód:
Vzor: okno s HTML kódem

Tento kód celý označte (např. na něj 3x klikněte levým tlačítkem myši). HTML kód by měl být nyní označen v modrém poli stejně jako na vzorovém obrázku:
Vzor: označený HTML kód

Vzor: kopírování pravým tlačítkem myšiTakto označený kód zkopírujte do schránky ve svém počítači. Zkopírování provedete buď stisknutím kombinace kláves CTRL+C, nebo kliknutím pravým tlačítkem myši na označený text a zvolením příkazu "Kopírovat".

Otevřete svoji www stránku se zdrojovým kódem v programu "Poznámkový blok" (příp. v nějakém jiném editoru). Najeďte myší na místo kam chcete umístit fazolovou ikonku a klikněte 1x levým tlačítkem, aby se vám na zvoleném místě zobrazil blikající kursor. Nyní vložte ze svoji schránky uloženy HTML kód sbírací ikonky (buď stisknutím kombinace kláves CTRL+V, nebo pomocí stisknutím pravého tlačítka a volby "Vložit"). Nezapomeňte: HTML kód sbírací ikonky musí být v jednom řádku! Soubor uložte a přesuňte na server. Před spuštěním kampaně zkontrolujte funkčnost ikonky (je povoleno pro tento případ testování použít osobní účet).

Postup pro vložení HTML kódu info ikonky (příp. prodejní kampaně) je naprosto identický. Vkládáte kód z pole INFO IKONKA (příp. PRODEJNÍ IKONKA).