Tisková zpráva - 9. 2. 2001


Záhon fazolí za koupi auta přes internet
Nemalý bonus - až 100 000 fazolí může získat každý zákazník, který si zakoupí nový nebo ojetý vůz přes internetové stránky firmy Autocentrála, s. r. o.

K tomuto kroku se vedení společnosti Autocentrála rozhodlo po vynikajících zkušenostech s fazolovým programem, se kterým tato firma na počátku letošního roku úspěšně propagovala svou novou webovou prezentaci. Díky nabídce fazolí, které mohl získat každý návštěvník serveru Autocentrála.cz, se podařilo velice rychle a s minimálními náklady seznámit návštěvníky nejen s novým firemním webem, ale i se jménem firmy a službami, který tento dealer automobilky Škoda-Auto svým zákazníkům nabízí.

Úspěch akce “dárek ve fazolích za návštěvu webu” vedl proto logicky k dalšímu kroku “odměna ve fazolích za koupi auta přes web”.
Jan Vaňhara, majitel firmy Eastbiz Net, která server FAZOLE.cz provozuje, nepochybuje o tom,že tato akce podpoří dosud v Čechách zatím nedoceněnou možnost výběru a koupě vhodného vozu v klidu svého domova.

“Tento způsob prodeje, kdy si vybraný a přes internet zakoupený vůz nechá zákazník přistavit až před dům je ve světě stále oblíbenější”, souhlasí mluvčí společnosti Autocetrála pan Lešetický. “Podle našich poznatků zákazníci v České republice na nabídce automobilů přes internet prozatím oceňují především možnost získat maximum informací již ve fázi, kdy koupi auta teprve zvažují. To samozřejmě vede k nemalé úspoře jejich času, protože odpadá zdlouhavé zjišťování nabídek u jednotlivých dealerů.”

Firma Autocentrála, s. r. o. zahájila svou činnost v březnu 1994. Prodej nových i ojetých vozů přes internet zde byl spuštěn v roce 1998, přičemž za poslední dva roky bylo tímto způsobem prodáno téměř 80 vozů. Za loňský rok tato firma dosáhla celkového obratu ve výši 281 600 000 Kč.
Společnost Eastbiz Net, Inc., se specializuje na vývoj softwarových řešení pro internetové věrnostní projekty. Její věrnostní program, který běží na serveru Fazole.cz, je otevřený všem firmám, kterým díky jeho popularitě pomáhá získat přístup k tisícům nových zákazníků a zároveň je schopen udržet zájem a přízeň zákazníků současných.

Kontakt:
info@fazole.cz