Tisková zpráva - 8. 8. 2000


Máte zajímavý internetový projekt, ale nedostatek financí pro propagaci?
FAZOLE.cz nabízejí spolupráci při propagaci nových a zajímavých internetových projektů.
Na internetu existuje obrovské množství velmi zajímavých a kvalitních WWW stránek, o kterých se však uživatelé nikdy nedozví. Důvodem bývají velké náklady na reklamu, které si tyto začínající servery nemohou dovolit. „Cítím, že je škoda, aby se dobré projekty nedostaly ke svým uživatelům, a proto jsme se rozhodli nabídnout vybraným projektům reklamu zdarma“, říká Jan Vaňhara, člen vedení FAZOLE.cz.
Nabízena je klasická bannerová reklama, ve které se nejedná o malé objemy. Server FAZOLE.cz již nyní má téměř jeden milión shlédnutých stran měsíčně a prostor na těchto stránkách je připraven k využití. Dále je nabízena reklama v tzv. fazolových kampaních. Jedná se o kampaně, ve kterých jsou rozdávány fazole za různé činnosti, jako jsou návštěvy WWW stránek, registrace, nákupy, účasti v anketách a průzkumech. Využití fazolových kampaní je obrovské a lze s nimi účinně ovlivnit chování uživatelů při brouzdání na WWW stránkách. Fazole jsou tak používány jako forma platidla uživatelům internetu za různé činnosti. To, že jsou tyto kampaně účinné, svědčí již překonaný obrat dvou miliónů fazolí v kampaních za období jednoho a půl měsíce od spuštění fazole.cz.
Máte-li WWW stránky, které chcete propagovat, tak určitě kontaktujte zástupce serveru FAZOLE.cz. Napište pár slov o sobě, vašem projektu a návrhu ideální propagace pro vaše WWW stránky. Kontaktní e-mail je tento: reklama@fazole.cz
FAZOLE.cz poskytnou vybraným projektům reklamu zdarma, dále nabízí možnost reciproční výměny reklamy a také dlouhodobou reklamní podporu vašeho projektu jako formu investice.
Znáte-li někoho se zajímavým projektem, tak ho, prosím, upozorněte na tuto možnost velmi účinné propagace.

Kontakt:
info@fazole.cz