Fazole pronikly do světa telekomunikací - 8. 9. 2004


Internetová firma Fazole s.r.o., provozovatel serveru FAZOLE.cz, přichází s novinkou a to možností získat ve spolupraci s firmou GOnet s.r.o. (provozovatel www.sms.cz) při zakoupení loga, melodie, hry, či tapety na mobil na serveru www.fazole.cz bonus ve výši 100 fazolí. Tento bonus každý zákazník obdrží ihned po doručení zakoupeného produktu. Objednání je snadné, neboť stačí vyplnit v zadávacím formuláři kromě samotného čísla mobilního telefonu i fazolový email.

Věrnostní program k podpoře prodeje zboží a služeb obohatila firma ve spolupráci s firmou Contactel s.r.o. již před časem o možnost připojit se k internetu přes dial-up účet FAZOLE-UP!, čímž mohou uživatelé dostávat automaticky fazole za dobu strávenou na internetu. Výše odměny se liší v závislosti na připojení ve špičce, či mimo špičku. K tomu si uživatelé s největším počtem minut strávených na internetu přes FAZOLE-UP! v pravidelné měsíční soutěži připisují na své konto 5000 - 500 fazolí. Podrobnosti o službě FAZOLE-UP! naleznete na www.fazole.cz.

Fazole s.r.o., se specializuje na vývoj softwarových řešení pro internetové věrnostní projekty. Její věrnostní program, který běží na serveru Fazole.cz, je otevřený všem firmám, kterým díky jeho popularitě pomáhá získat přístup k tisícům nových zákazníků a zároveň je schopen udržet zájem a přízeň zákazníků současných.

Kontakt:
info@fazole.cz