Co to je systém Fazole.cz a jak to funguje?


Co to je systém Fazole.cz?
Fazole.cz je otevřený věrnostní systém, což z něj činní účinný marketingový nástroj. Motivační a marketinkové programy jsou velmi účinné a oproti jiným typům reklamy nabízí snadno měřitelné efektivní výsledky. Systém Fazole.cz vznikl v roce 2000 a provozuje jej firma Fazole s.r.o. se sídlem v Brně. V současné době je v systému zapojeno cca. 80 000 unikátních uživatelů.

Jak to funguje?
Jak to funguje?

1. Uživatel se dozvídá, že vaše firma (nebo promo nabídka, služba, www stránky, atd.) je členem systému Fazole.cz a nabízí za návštěvu stránek (nebo nákup zboží, vyplnění dotazníku, návštěvu veletržního stánku, atd.) věrnostní odměnu v podobě "fazolí".

2. Uživatel navštěvuje vaše www stránky firmy (nebo veletržní stánek, dny promo akce, nakupuje zboží, vyplňuje dotazník,atd.) a pokud splňuje vaše podmínky získavá věrnostní odměnu "fazole".

3. Po nastřádání většího obnosu "fazolí", si je může uživatel směnit za nějaké fyzické zboží (nebo službu, logo na mobil, slevu na zboží, atd.).

4. Firma, která chce propagovat svoje služby v systému fazole.cz, prodává* svoje zboží (nebo službu, slevu na zboží, atd.) za "fazole". Tyto "fazole" použije pro další propagaci své činnosti (de facto marketingove perpetuum mobile).
* fazole je možné i koupit

Z uvedeného obrázku je jasné, že do systému může být zapojená prakticky jakákoliv firma nebo www prezentace. Samozřejmě rádi vám pomůžeme vybrat nejlepší formu pro vaši prezentaci, stačí nás kontaktovat přes tuto stránku. Registrace do systému je zdarma a neobsahuje žádné skryté poplatky.