Poukázky na fazole

Poukázky jsou v podstatě vouchery na fazole (doporučujeme stránku: Případové studie využití fazolových kupónů). Používají se v případě, kdy chceme dát fazole bez použití internetu. Uživatel od vás získá šestimístný kód (např. X8R6WA), díky kterému získá fazole.

Každý kupón má svou hodnotu a dobu platnosti. To znamená, že pokud v době platnosti zadá uživatel číslo kupónu do převodního formuláře ve svojí členské sekci (nebo odešle pomocí sms zprávy na naši GSM bránu: 777-212-438), bude mu na účet připsáno tolik fazolí, kolik je jeho hodnota. Pokud dobu platnosti promešká nebo ho nevyužije (např. fazole nesbírá a vy rozdáváte kupóny všem uživatelům), kupón se stává neplatným a vy můžete nevyužité fazole použít na další kampaň. Tak se stává váš věrnostní systém velice efektivní! U kupónů lze limitovat i kolikrát může uživatel kampaň využít a získat tak fazole (jednorázově, jednou za den, týden, atd.).

Kupóny můžete rozdávat za různé věci v různé formě. Například kupón může být poslán emailem za vyzkoušení nějaké služby. Nebo třeba v balíku spolu s objednaným zbožím, na něž právě běží fazolová kampaň. Vygenerované kódy kupónů je možné vyexportovat ve formatech TXT nebo CSV (MS Excell) a vytisknou tak na Vaše letáky, vizitky, atd.