Štístko Truhlík Štístko Truhlík1787PR Další informace o mě Nástěnka Napsat zprávu Hodnotit uživatele Přidat mezi přátele Přidat do adresáře

Račte vstoupit do mého království

'


"Andělé s láskou opečovávají každého živého tvora a ze všech nejradši ptáčky, kteří jsou jim velice blízko, neboť mají stejně jako oni křídla..."


Vítej, milý poutníče, za návštěvu mé renovované vizitky. Ať už jsi sem vstoupil s nějakým záměrem, z nějakého důvodu, ze zvědavosti a nebo prostě jen omylem, doufám, že se Ti na mé vizitce bude líbit a že zde nalezneš i něco, co obohatí Tvůj život (anebo alespoň Tě přivede k úsměvu)... Změna je život. Každou vteřinu se kolem nás něco změní... A změna je součástí každodenního života. Někdy se sebou přináší nová překvapení, jindy většina věcí zůstává při starém. Jednou je to změna k lepšímu, podruhé k horšímu... A jakpak je to u mě?Spousty etap mého života jsem již uzavřela a vstoupila jsem do další etapy, která snad už konečně přinese Štístku štěstí. Ať už to vypadá, jak to vypadá, jistojistě je to konečně změna k lepšímu. Život si pro každého z nás připravuje spoustu pěkných i ne příliš pěkných překvapení, ale jednoho dne, každý z nás dojde k naplnění svého Štěstí. Někdo dřív, jiný později. Ale každý dostane svou šanci si to Štěstí uchopit a přivlastnit si ho.Mým andělem strážným je andílek, který se jmenuje HABUHIAH. Když toto jméno přeložíme do našeho jazyku, jeho význam je prostý. Znamená to něco jako "Bůh, který dává svobodu" a jeho svěřenci mají ozdravovací schopnosti.

Ryby mají v porovnání s ostatními jedenácti znameními specifickou povahu. Vynikají zvláště svým nesobeckým a citlivým přístupem k ostatním. Agresivita a spekulace je jim španělskou vesnicí, jsou až příliš opatrní. Často jsou pochybovační o svých schopnostech a mají nedostatek sebevědomí. I malé popichování okolí berou velice vážně a stávají se tak terčem posměchu. Přes skutečnost, že jsou to lidé spolehliví, upřímní a důvěryhodní, kolektiv jim právě díky jejich vlastnostem vyčítá chyby a problémy, jež nastaly. I ty za které nemohou. Spoléhají na sliby ostatních a nejednou naletí. Pozor na intriky! Možná by bylo vhodné, aby si nalezli jakéhosi "ochránce", který se za ně postaví. Skuteční přátelé a dobří lidé snad dokážou poznat jejich pozitiva a cenné vlastnosti. Na profesionální úrovni a v zaměstnání si Ryby vedou v kolektivu lidí, kteří jsou jim nakloněni, kteří dokáží ocenit jejich schopnosti a výkon. Hodí se do státní správy a do vědeckého výzkumu, tedy tam, kde se tak trochu "ztratí v davu". Mají zvláštní cit pro přírodu (přírodovědci, chemici, lékaři, ekologové), umění a historii. Ryba s Rybou k sobě v manželství jde, je to vztah harmonický a vyrovnaný. Chtějí-li však něčeho dosáhnout, není to spojení ideální. Jeden druhého totiž nedokážou dost dobře podpořit a podnítit. Jako vhodný "ochránce" se hodí Štír, Beran nebo Blíženec.

Žena Ryba
Ženy Ryby bývají u mužů velice žádoucí. Mají v sobě určité kouzlo, které je přitahuje. Působí velmi žensky, zdrženlivě, bezmocně a zároveň tajuplně. Nesnaží se muže nikdy zastínit ani ho ovládat. Naopak se nechají operovávat, chránit, opatrovat. O muži blízkému jejich srdci si myslí, že je dokonalý a že dokáže porazit celý svět. A nedělá jim žádný problém, aby o tom přesvědčily i muže. Takže není divu, že jsou tak oblíbené. Nikdy nebudou svému muži klást vinu za cokoliv, vždy to bude chyba někoho jiného.
Ryby bývají často sentimentální a když někdo ranní jejich city, dokážou vyplakat moře slz. Ovšem každá tato žena potřebuje někomu patřit. Lásku potřebuje více než jídlo nebo spánek. Jejich povaha je předurčena k tomu, že budou laskavé a milující matky, ale tato výchova se jim může ošklivě vymstít.


Ryba a láska
Má v sobě něco ze všeho – působí jako ta nejzranitelnější, ale ve skutečnosti umí být nejsilnější. Miluje velmi ohnivě, protože nemá z citů strach. Je zcela nekomplikovaná a proto ji lze nejhůře prohlédnout. Je skutečnou a nefalšovanou ženou a k mužům se tak také chová. Vystupuje jako ta, která potřebuje ochranu a pomoc.
Do postele jde ale jedině s mužem, kterého bezmezně miluje a který miluje jí. Tomu pak bude věrná po celý život. Nikdo z těch, kteří poznají ženu narozenou v Rybách, už nikdy nebude schopen na ni zapomenout.
Její postoj k lásce je samozřejmý a přímý. Z plachého a zdrženlivého děvčete se stává neukojitelné zvířátko, tak, jak vztah pokračuje. Je velmi náruživá a ráda se miluje na těch nejnemožnějších místech. Když miluje, nepotřebuje snad ani jíst ani spát, a už vůbec ne odpočívat. Sex pro ni znamená naprosté odevzdání. Zbožňuje převleky a kostýmy, ale ve skutečnosti pořád zůstává tou samou skvělou ženou, nabitou vášní, která si nedá pokoj, dokud nepřivede muže samou láskou k šílenství.

A kdo z Vás ještě pořád zůstal číst, tak vězte, že jsem byla Štístko, které se k nikomu nikdy neobracelo zády. Máte-li nějaké problémy a nevíte, za kým s tím jít, klidně napište mě, já se Vám pokusím poradit. Ráda pomůžu, když můžu.
LuckyRo@seznam.cz


Moje fóraOblíbená fóraMoje článkyOblíbené odkazyPřátelé