martikiii martikiii989 Další informace o mě Nástěnka Napsat zprávu Hodnotit uživatele Přidat mezi přátele Přidat do adresáře

:: Vítejte na mé vizitce! ::

:: Menu ::

 

 

 

 

 

 

 

 

Doufám, že se alespoň trochu divíte, kam jste se to dostali. Nemějte obavy, to jsem se jen pokusila propojit svou vizitku se stránkami.

Asi čekáte, jaké informace o sobě prozradím. Nu dobrá, nějaké tedy zveřejním. Jsem 37 let stará, neschopná, vošklivá a protivná můra z Ropákova, která má ráda svou pubertou postiženou dceru, zvěřinec, přírodu a počítače. Pomalu, zato jistě, se ze mne stává grafoman, takže vás svými slátaninami budu zásobovat, dokud mě to nepřejde a nebo mě někdo nebací. Narodila jsem se ve znamení Kozoroh, i když to asi není z mého chování poznat.

 

Mé oblíbené motto zaznělo ve filmu Forrest Gump: Život je jako bonboniéra. Nikdy nevíš co ochutnáš.

 

Upozorňuji vás, že odkazy z menu vedou na mé stránky. Tak se případně nedivte. Ničemu :-))

 

 

:: Co tady najdete? ::

 1. Pro fazoláře, kteří si chtějí vylepšit své vizitky, jsem připravila Školičku HTML .
 2. Koho zajímá čím si občas lámu hlavu, navštivte Vlastní tvorbu .
 3. V sekci Všehochuť najdete fotky, obrázky, ikonky a podobně.
 4. Přidala jsem i nějaké Odkazy na stránky, které se mi zdají být zajímavé.
 5. Potěší mě, když něco připíšete do Knihy návštěv .
 6. A nakonec jsem uložila Kontakty na mne . 

   

  Život utíká nezávisle na našem chtění. Někdo je rázný jiný se oddává snění. Chudý nebo bohatý, lenoch či dříč, než se stačíš otočit, život je pryč.

  :: Aktuálně ::

   Poté co se změnilo zobrazování přátel na vizitce, uvažovala jsem, zda v těchto místech nevyrobit tabulku, kde bych své přátele jaksi veřejně prezentovala a oddělila od těch, jež se budou ve sloupečku "Přátelé" objevovat. Nechci totiž někomu odpírat to potěšení, mít můj nick na své vizitce. Pak jsem si to ale rozmyslela. Doufám, že ti, které já za své přátele považuju, o našem přátelství ví a nebudou se zlobit, že je zde nevyvěsím jak na nástěnku nejlepších úderníků.

    

   M ožná budu postřelený A morovým šípem. R ty a oči hezké ženy T ajně spředou sítě. I gnorovat sotva mohu K očičí tu jemnost. I nklinuji málo k Bohu, I když svodů je dost - I nvadují skrytě.
   M ůra s křídly z krajky A paticky sleduje okolí R anní slunce rozbřesk T řeskutě v očích zabolí I ntelektu chabého K rásy moc nemá I gnoruje pravidla I když není němá I rituje ráda

   Dva akrostichy na stejný nick. Jeden mi byl napsán a druhým jsem se snažila popsat sama. Jistě nepoznáte, který je ten můj.

   :: Kdo si hraje, nezlobí ::

  V poslední době jsem se vetřela, jak mi napsal jeden z diskutujících díky známostem, i na:

  Děkuji za návštěvu

   

  Copak to kreslí?

  Ikona pro vaše stránky...


   Moje fotogalerie
   Spešl edice...
   Spešl edice...
   mixela
   mixela
   Moje fóraOblíbená fóraMoje článkyOblíbené odkazyPřátelé