Beránek  Berča Beránek Berča957JM Další informace o mě Nástěnka Napsat zprávu Hodnotit uživatele Přidat mezi přátele Přidat do adresáře

Kde se jí - jím.Kde se pije - piju.A kde se pracuje - nepřekážím.

Beránek  BerčaNa světě se mi líbí a jsem ráda,že ještě jsem.Nejvíc ze všeho mám ráda svých pět dětí,i když dvě jsou nevlastní.Mám už také tři vnoučata :Tomáška ( to je moje zlatíčko nejmilejší) a pak dvě Adélku a Matýska.
Celý život jsem trávila v poklusu mezi rodinou,dvěma zaměstnáními a zahradou.Naučila jsem se velmi málo spát.Pak přišly zlé nemoci a já musela tempo zvolnit a teprve teď vidím,jak může být na světě krásně!
K mým koníčkům patří botanika,hlavně květiny,trochu historie a tajemno.Zabývám se také bylinkami.Sbírám různé (pokud možno staré) hrníčky.Také sbírám kamínky,mušličky..Mám ráda příjemné barvy,vůně,dotek hedvábí a heboučké kožešiny...prostě hezké a příjemné věci.

Jsou změny v životě.Odešla jsem od muže a žiju sama..Je mi tak volněji a svým způsobem lépe.Jen osamělost cítím teď víc.I když doma jsem byla vlastně sama též..Ještěže děti za mnou tíhnou.
No nejnovější zprávy:Odstěhovala jsem se z Brna na vesnici..Začala jsem s dvouletým studiem ezoteriky,takže pendluji mezi vsí,Brnem a Prahou..:)
Mám za sebou první rok,dostala jsem vízo a pochvalu!:)
Tak školičku jsem dokončila,dostala diplom,vesnici jsem zamávala a jsem zpátky v milovaném Brně!
Tak mi přibyla rovnou tři vnoučátka..Dcera vyvdala..Enrika,Natálku a Matýska.Jsou to vážně sluníčka...no,alespoň se nemusí piplat od malinkata!
Tak přece jen jedno vnoučátko pipláme od malinkata..Verunka se narodila v črvenci 2008.Je to čiperka,začíná chodit,žvatlat a ráda pózuje před foťákem!
Najdise.cz - Horoskopy


Oblíbená fóraPřátelé