Rose Rose819JM Další informace o mě Nástěnka Napsat zprávu Hodnotit uživatele Přidat mezi přátele Přidat do adresáře

Rose









Vítej a spočiň Poutníče






Aby se Vám u mě na vizitce líbilo, vybrala jsem pro Vás jeden z nejhezčích songů - "Love My Way" od "Psychedelic Furs", tak ať se Vám líbí :)

Tady si můžete stáhnout nebo otevřít texty:


Me and My Hubby on Our First Dinner (Prague May 2002)





"Vypozoroval jsem, že lidé bývají tak šťastní, jak se rozhodli být." ABRAHAM LINCOLN







Hledáš-li někoho, s kým si pokecat a nebo se svěřit, a komu můžeš věřit, tak jsem to já. A nebo někdo více!!! či méně??? Rozhřešení hledej ve víně!!! A to nejlépe v červeném!!

If you are looking for someone, with who you can talk with or entrust to, and to who you can trust, so it is me. Or someone more!!! or less??? The absolution finding in wine!!! And so the best in red one!!



"Láska je mocnější než jakákoli síla a moudřejší než filozofie." Wilde


"Milovat znamená žít životem toho, koho milujeme." Tolstoj


"Jdi s tím, kdo tě miluje." Hugo







"Život je jednoduše otázka koncentrace. Jste to, co se rozhodnete být. Jste součástí věcí, které říkáte, knih, které čtete, myšlenek, které máte, společnosti, v níž se zdržujete, a věcí, po nichž toužíte, aby se staly."
NEZNÁMÝ AUTOR



Od roku 2005 se věnuji kosmetice Oriflame, především své skupině kosmetických poradců, a nad rámec Oriflame se zabývám manikúrou a vše co zahrnuje (v minulosti to byla hlavně Jessica - americká metoda kultivace přírodního nehtu, P-Shine - japonská přírodní metoda, klasická manikúra, modelace UV-gely, Parafínové zábaly, masáž rukou, poradenství, analýza nehtu, oprava nalomeného nehtu, transplantace ulomeného nehtu, prodej nehtové kosmetiky pro domácí použití). Nyní se aktivně věnuji především masážím a výživě rukou, sauně a peelingu rukou.




V minulosti jsem měla možnost dostat se i k vizážistice, a to za využití té největší kvality (originál štětce přímo vyráběné naší odbornou poradkyní, na kurzech jsme pracovaly s kosmetikou Artistry). Pokud byste potřebovali poradit co se vizážistiky týká, mohu nabídnout své služby - analýza obličeje, určení typu obličeje, líčení a make-up - lady make-up, foto make-up, make-up pro černobílou fotografii, pánský make-up, večerní make-up. Vše včetně retuše, potlačení nesymetričnosti, vyzdvihnutí toho, co Vás symbolizuje, speciální finish techniky atd. Dle analýzy obličeje poradím jak s vlasy, brýlemi, doplňky.








Potřebuješ-li poradit nebo mé služby, kontaktuj mne přes email redroses22@gmail.com nebo telefonicky +420 608 242082 nebo na +420 739 447305 - Měj se a hezkej den i kdyby třeba pršelo !!!!!!!!!!



Jinak je mi 35 let (znamení Ryby - 23. únor, léta páně 1974) jsem vdaná a mám spoustu snů, které věřím že se uskuteční. Život je příliš krátký na to, abychom mohli nezkusit vše co je možné. Někdy musíme riskovat, abychom dosáhli svého cíle. Ale i úspěšný člověk může mít špatný den. Jsme jen lidi. Nic a nikdo není perfektní. Snažím se dostat výš, ale také mám těžké časy nebo špatný den. A co Vy? Jaká je Vaše volba? Jestli už víte, tak jděte a vezměte si to. V našem životě bude vše, co opravdu chceme. Miluju život a zajímám se skoro o všechno, hlavně o lidi, vztahy mezi nimi, technické vymoženosti,


"Entuziasmus je největší klad na světě. Vítězí nad penězi, mocí, vlivem." HENRY CHESTER


"Hromada kamení přestává být hromadou v okamžiku, kdy se na ni jediný člověk podívá a vytane mu na mysli obraz katedrály." ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Me In The Evening Photo Make-up (November 2002)


"Váš život řídí automatický pilot - Jsem Tvůj trvalý přítel. Jsem Tvůj největší pomocník, a nebo škůdce. Já Tě buď tlačím dopředu nebo stáhnu dolů. Já jsem jenom Tvůj sluha. Polovinu věcí, které Ty děláš, můžeš klidně nechat na mně. Já budu schopný je dělat rychle a správně, a je jednoduché mě řídit. Potřebuješ mě jenom správně formulovat. Přesně mi ukaž co chceš, aby bylo uděláno, a já to po několika lekcích budu dělat automaticky. Jsem služebníkem všem úspěšným lidem, a taky těm, kteří neuspěli. Těm, kteří jsou skvělí, jsem pomohl aby byli skvělí. A těm, kteří neuspěli, jsem já pomohl, aby neuspěli. Nejsem stroj, ale pracuju stylem stroje, ale i inteligence člověka. Můžete mě používat, abyste z toho měli zisk, nebo abyste z toho měli škodu. Mně je úplně jedno, co to bude. Vezměte mě, trénujte mě, říkejte mi co mám dělat, a já Vám složím svět k nohám. Buďte na mě hodní, a já Vás zničím. Kdo jsem? Já jsem ZVYK"

(upravený úryvek od Láďi Turoně - Někdo má přehled, někdo peníze)


auta, a vůbec nejlepší je řídít fakt dobrý auto (Jeep Liberty nebo Porsche či VW Passat a výš) - momentálně je mým nejbližším favoritem Toyota Corolla Verso - více info zde --->> http://www.toyota.cz/model-corollav.html a miluju cestování, pláže, moře, lyžování a dobrou hudbu, pejsky, delfíny, jahody a vše, co nám dává možnost přemýšlet,



















Návštěvní Kniha






hodně čtu a nejvíc si vážim upřímnosti a lásky mezi lidma. Taky věřím na lásku na první pohled, a také na celý život, a přes internet a věřím na intuici a ve vykládání Tarotových karet. No a miluju RŮŽE !!!


Our wedding pic with Roses (June 2002)

Wedding pic in the Garden of Lysice

(June 2002)

Přidávám zde něco víc foteček z naší svatby ... třeba i pro inspiraci. Zámek Lysice je krásné místo, které jsme před svatbou i po svatbě ještě navštívili několikrát, a vždy jsme měli krásný a příjemný pocit. Jednou nám dokonce jako již novomanželům byla nabídnuta jedna část prohlídky zdarma, což byla krásná pozornost. Pro svatbu mohu zámek Lysice tedy jen a jen doporučit. Pro nás byla svatba něco co je krásné a důležité v životě. Spousta známých či kamarádů má však i jiný názor. Někteří si myslí, že svatba není vůbec důležitá. Dle mého názoru je to něco jako slib věrnosti, což je bohužel dnešním mladým lidem cizí. Pro nás však stále posvátné a základem dobrého vztahu. Jsem šťastná, že jsem se takto rozhodla a rozhodně nelituji. Přeji všem, kdo se chtějí brát, ať se jim jejich svatba vydaří alespoň jako ta naše.



"Jestliže si to můžete vysnít, pak toho můžete dosáhnout. Dostanete vše, co v životě chcete, pomůžete-li dostatečně druhým lidem, aby dostali to, co chtějí." ZIG ZIGLAR


Me front of Cam - CloseUp ( Prague Summer/Fall 2001)






"Je PRAVDA, že to, co je už za námi a to, co je před námi, jsou maličkosti ve srovnání s tím, co je uvnitř nás." RALPH EMERSON


A ještě jsem úplně zapomněla že miluju hokej, hlavně mistrovství a zimní sporty, na ty se můžu dívat celej den. A letní výlety na hrady a zámky. A fakt dobrá letní dovolená je na ostrově s opuštěnejma plážema a jen poslouchat šumění moře.


Poslední Aktualizace Stránky /Last Up-Date of Site: 22.února/22nd February 2005


Me In The Cowboy Hat (March 2003)



Počítám človíčky - I am counting a little ppl od 4.června 2003 Jupííííí !!!!

Statistiky


"Pravé umění paměti je umění pozornosti." PAMĚŤOVÝ EXPERT

"Real Art of Memory is the Art of Attention." EXPERT FOR MEMORY

ZDE si můžete Poslat Vaší SMSku


Další Oblíbená Fórka, která se mi už do Oblíbených nevešla:

Anglicko-německý slovní fotbal !!!!!!!
Anglický fotbálek
angličtina na fóru
Asociace-co si myslíš, když se řekne...
Čertíkoviny
Fazolky, kde ste ?
Ludvikovice
na kus řeči
Poťte pařit slovní fotbal!!!
VZPOMÍNKA NA NAŠEHO KAMARÁDA ZANEHO


Další Moje Fórka, která se mi už do těch mých nevešla:

Věříte že se mohou splnit Vaše SNY ?



Rose`s Webpage Přidat do oblíbených položek




A v tomhle městečku bydlím ... live z Brna



Všem svým kamarádům z fazolek bych chtěla říct, že pokud bude mít někdo zájem o přístup do zamčeného fórka, a nebude to fórko zrovna příliš osobní, ráda mu jej umožním, když mi dá vědět na vizitku :) :)


Looking At You (February 2005)



Moje Stránky:
Kosmetika Oriflame - internetový e-obchod, krása, zdraví, poradenství, věrnostní program


Moje fotogalerie
Fazolový sraz v Brně - 4.5.2007
Fazolový sraz v Brně - 4.5.2007
Moje fóraOblíbená fóraMoje článkyOblíbené odkazyPřátelé