Ten kdo sbírá FAZOLE Ten kdo sbírá FAZOLE326JM Další informace o mě Nástěnka Napsat zprávu Hodnotit uživatele Přidat mezi přátele Přidat do adresáře

Ahoj, vítám tě na mé vizitce.


O sobě můžu říct jenom jedno: Strašně rád sbírám fazolky. I když jak jinak, když tady sem skoro každý den. Pokud by vám to přecejenom nestačilo tak tady se o mě něco málo můžete dozvědět, nebo se můžete podívat na moje www stránky na adrese http://www.c.michal-cz.wz.cz Mějte se všichni moc pěkně a přeji vám nebe bez mráčku a spoustu moc dobrých přátel. :-)) Pokud pošlete +íka, tak ho rád vrátím.

Toto jsou mý fazolový přátelé:
Anamor Renik zdebu

a na úplný konec ještě pár citátů:
Láska je jako moře: hluboká, krutá, ale nádherná.
Mít někoho rád mnohdy znamená víc, než ho milovat.
Někdy stačí vložit mezi dva slabé city mnoho kilometrů a vznikne z toho velká láska.
Život je jen jeden, někdy mazán sladkým medem, jindy hořkým jedem. Vždycky ale stojí za to, nikdy ho nenahradí žádné zlato.
Jestliže v lásce uděláme osudovou chybu, zjistíme to většinou až tehdy, napraví-li ji za nás někdo jiný. V tu chvíli zjistíme, jak málo stačilo k tomu abychom zůstali šťastní a jak moc jsme si byli jisti sami sebou. S láskou si nemůžete být jisti ani vteřinu v našem životě. Musíme ji hýčkat a vážit si jí tak, jakoby to byla ta nejvzácnější návštěva a musíme doufat, že to budeme právě my, s kým zůstane do konce života.


Přátelé