Krabička Krabička606PR Další informace o mě Nástěnka Napsat zprávu Hodnotit uživatele Přidat mezi přátele Přidat do adresáře

Ahoj, vítám Tě u mě!!!!!!!

Krabička

Tak to jsem jáááá.Tedy vlastně jenom skoro.Ta podoba je trochu jiná,ale ty vlastnosti??Taky hrozně ráda jím a spím.

Ale teď zase chvíli vážně.Jmenuji se Hanka a je mi 21 let.Jsem z Prahy,konkrétně tedy z Prahy 10 z Malešic.

Jak ste už jistě poznali,hraju hrozně ráda fotbal.Momentálně kopu za Slavii Praha.

Další velkou zálibou je tenis a volejbal.Volejbal chodíme hrát každou středu po škole společně s Maxxíkem.:)

A tenis??Ten je také moc fajn.Nejen,že chodím trénovat,ale ve volném čase si dáme často s partou mých nejlepších kamarádů(jako je např.Tomáš Horák(TomH) ) malý turnaj.

Tím sme se dostali k mému dalšímu velkému koníčku a to jsou kamarádi.:)Hrozně ráda s nima chodím například do kina a nebo jen tak posedět a pokecat v nějaké cukrárně,kavárně a nebo restauraci.

V zimě jezdíma s tátou a s kamarádama na lyže a v létě na kola.Občas se vydáme i na lodě,ale to skutečně jen málo kdy,protože vlastní lodě nemáme a tak si je musíme půjčovat.

Samozdřejmě jako každého sportovního fanouška mě hrozně baví sledovat sport v televizi.Nejraději mám fotbal,plavání,volejbal,biatlon a všechny sporty na lyžích a na sněhu. Ale nejraději mám hokej,kde samozdřejmě fandím Slavii Praha.:) A co jinak kromě sportu a kamarádů??Moc ráda čtu a to celkem všechno.Nejraději mám ale dívčí romány,detektivky a nebo fantazi.Mojí momentálně nejoblíbenější knížkou je Pán prstenů,komisař Rex a Mokrá náruč léta.

A co víc o sobě říct??Sem asi naprosto normální holka jako každá jiná.Kdyby Vás na mě ještě něco zajímalo,napište mi na 1576@seznam.cz a nebo mi nechte zprávičku na fazolích.Za každé +++ předem děkuji a když bude se zprávou,určitě vrátím. Ahojky.

A abych nezapoměla,kromě Maxxíka a TomaH mám samozřejmě na fazolích i spoustu dalších kamarádů,jako je např.:

Emco

Dolce Rouge

A to už je asi opravdu vše.:) Moje fóraOblíbená fóraMoje články