Zuzka Zuzka58 Další informace o mě Nástěnka Napsat zprávu Hodnotit uživatele Přidat mezi přátele Přidat do adresáře

Ahoj vítám Vás na mých WWW stránkách,jen račte vstoupit a...... zbytek záleží na Vás.

Zuzka

Ahoj kamarádi fazoláci,něco o mě?Mám ráda tanec,chodím na diskotéky.Také ráda vyrazím do přírody na menší nebo větší procházku,to záleží na náladě :)Ráda poznávám nové lidi,jsem tedy hodně společenská a snad i zábavná :)Ráda Vás tedy všechny poznám...Jinak je mi 18 let,mám modré oči a jmenuji se Zuzka.
Když budete chtít budu ráda,když mi něco napíšete sem nebo na můj email,který je !!!!TADY!!!!

Nebo můžete navštívit i moje diskuzní fórum! Jsem také velmi romantická,ale to jste určitě poznali z těch obrázků....

Chodím na odborné účiliště obor kuchařka,už posledním rokem!Tak Vám pak něco dobrého uvařím a to garantuju,že se budete oblizovat nejmíň týden :)Ze sportu asi nejraději jezdím na kole,plavu,jezdím na koni i když teď v zimě to jde těžko :)Mám doma pejska,neměckého ovčáka,je čistokrevná,ale na tom tak nesejde,je prostě moje zlatíčko!
Pocházím z Brna,mám 1 bratra,je zde na fazolích pod přezdívkou rarahv... Ráda poznávám svět kolem sebe,dokážu se radovat i z maličkostí.... Doufám,že se Vám CHER líbí,pokud si ještě někdo nezapl repráčky ať to udělá!!!Budete se tu hned cítit lépe :) Co ještě o sobě napsat?Už ani nevím,jen že jsou zde moc fajn lidičky,moc se mi tu s Váma líbí.Všechny vás moc zdravím a posílám velkou puse i své srdce!
Už se nám blíží pomalu Vánoce,moc se na ně těším,doufám že Vy také,chci Vám popřát ať si je pořádně užijete a dostanete spoustu dárečků:)Vánoce Vánoce přicházejí....
Jo a abych nezapomněla mám ještě jeden mail,kdyby něco a ten je : Stačí sem jen kliknout


Oblíbené odkazyPřátelé