Barčík Barčík216KR Další informace o mě Nástěnka Napsat zprávu Hodnotit uživatele Přidat mezi přátele Přidat do adresáře

Srcečně Vás tady vítám a doufám, že se Vám tady bude líbit. (Až to tu nějak zvelebím:o) )

Barčík

No tak pěkně popořádku... Jmenuju se Barča, je mi ňákejch 15 roků a bydlím nedaleko Hradce Králové. No tak jako úvod by to stačilo ne? :)

No ještě jinak miluju zvířátka všeho druhu.Strašně mě fascinujou chameleoni.Sou to fakt vostrý zvířátka.Doma máme černou dlouhosrstou kočičku,která má teda už jenom tři nohy, ale jinak je v pohodě :p ráda se válí v mý posteli v saténovým povlečení...
No tenhle motýl je poněkud vostrej :)

Jo lidi musím Vám něco říct...Tady na fazolkách jsem teď narazila na jednu supr kamarádku, jmenuje se Sparkiss.Se vším mi moc pomáhá a je strašně hodná.Já si takovejchhle lidí moc vážím, protože vím, ze jich po světe už moc neběhá...
PRO SPARKISS:DĚKUJU ZA VŠECHNO :)

Pěkná čiči vyďte?

No jsem úplnej blázen do voranžový barvičky, mám ráda hodný,milý a přívětivý lidi a ze srdce nenávidím, když se někdo s někým hádá... To pak radši zbaběle zdrhnu o pár kilometrů dál :) :)

No k poslechu mám ráda snad všechno... Od Linkin Park přes Safri Duo a ATB až po Britney Spears... Jo, nedělám si srandu :) :) No vesměs takovou tu dance,trance,pop,může bejt i ňákej ten rock, ale ne zas tak moc ;)

No a jedna maličkost...Narodila sem se ve znamení Berana, takže sem palice tvrdá,neústupná a nadšenec do čehokoli novýho. Pár lidí o mně říka, ze sem namyšlená, ale jak říká Anička Dajdou:Je to jen jejich názor. (To zní namyšleně ne? :o) Miluju jakoukoliv práci a když můžu udělat práci, která je výhradně pro chlapy, tak to sem štěstím bez sebe. To si pak připadám jako Rambo :) :) :) :)

V mý bejvalý třídě (Teď po prázdninách jsem šla do HK na gympl) mi říkali Hyeno, Cvoku nebo sem se jmenovala taky DJ Jogurt :) takže si asi dokážete dost živě představit, co sem asi za zjevení :)

Jo promiňte, že píšu nespisovně, ale z tý školy toho mám jako už fakt dost :)

A za písničku vám hraje Avril Lavigne:-))


Oblíbená fóraMoje články