e-elektra e-elektra14 Další informace o mě Nástěnka Napsat zprávu Hodnotit uživatele Přidat mezi přátele Přidat do adresáře

Obchod plný elektra

e-elektra

Sbírací kampaň - až 150 fazolek za článek o našem zboží!
Máte vlastní blog nebo webové stránky? Tak Vám nic nebrání v tom, abyste získali 20 až 150 fazolek napsáním článku o jakémkoli zboží z našeho internetového obchodu e-elektra.cz. Může se jednat o recenzi, tip na nákup, článek o tom, co byste si rádi pořídili do domácnosti - Vaší fantazii se meze nekladou. Počet fazolí přidělíme dle pageranku, počtu návštěvníků Vašeho blogu a množství správně provedených odkazů na zboží z e-elektra.cz. Největší množství fazolek však získáte za opravdu kvalitní článek jako např. tento o žehličkách na vlasy nebo tento o originální ledničce . Tak co, půjdete do toho? Až napíšete článek, pošlete nám v hodnocení kampaně odkaz na článek a Váš mail k fazolovému účtu. Až 150 fazolek se na Vás už teď těší.
PS: podmínkou je článek po připsání fazolí nemazat, ale nechat ho v archivu blogu. Buďte fér. My budeme taky.


Využijte nízkých cen a rychlých dodacích lhůt obchodu s patnáctiletou tradicí prodeje elektroniky a domácích spotřebičů: počítače, plazmové televizory, DVD, digitální foto, MP3 přehrávače, pračky, ledničky, vysavače, žehličky, kuchyňské spotřebiče.
Fantastické slevy až 50 % a pravidelné akční nabídky! Nakoupit u nás můžete nyní i za fazolky!


Oblíbené odkazy