Severka Severka624ÚS Další informace o mě Nástěnka Napsat zprávu Hodnotit uživatele Přidat mezi přátele Přidat do adresáře


"Sviť mi dál, hvězdo má,
sviť mi na cestu dlouhou,
buď jen tam, kde jsem já.

Sviť mi dál, hvězdo má,
i když máš mě proč trápit,
ty nejsi tak zlá, nejsi zlá...

Když někdy bloudím tmou,
vím, že jsi nade mnou,
já vím, kde hledat tě mám..."

Momentálně (a asi už nadosmrti - a proč ne?) maminkovské starosti. A radosti, pochopitelně. Moje tři dětičky jsou pro mě všechno na světě.
Ale jinak mám ráda modrou a růžovou barvu, upřímnost, letní sandály, ticho, čaj, modré nebe, halušky s brynzou, rudé růže, plamen svíčky, vanilkovou zmrzlinu, spánek (!!!), jízdu vlakem, svou rodinu, Kanárské ostrovy, slané dánské máslo, vánoce, rajskou omáčku, bouřku, texty písní, horkou čokoládu, klid v duši, nákupy (jen ty, bez dětí), romantiku, dobré citáty, Phila Collinse, Enyu, relaxační hudbu a muziku 80. let a pár oblíbených filmů...

Alkohol nepiju, nekouřím, nikomu nic nezávidím a chovám se slušně. Cením si upřímnosti a srdce na dlani. Zajímá mě cokoliv z esoteriky, new age a zdravé výživy, jedu v bio, poctivě třídím odpad a moji nejnovější snahou je probouzet v sobě ženskost. Snad se mi to i daří.

Naopak nesnáším jakýkoliv hmyz, tlusté maso, závist, kuřáky, bonboniéry, vypočítavost, špínu, beznaděj, hnědou barvu, doktory, drobky v posteli, sci-fi, strach (především svůj), plané kecy, socany a komouše, vulgární a neohleduplné lidi.

P.S. Příííšerně nerozhodná Račice, 38 let (šmarjá!!! už?!?!), krevní skupina A.

Byl by hřích po světě s pláčem jít...


Oblíbená fóraMoje článkyOblíbené odkazy