Hentai1966 - Další informace

Zaregistrovaný:26.05.2006 Naposledy přihlášený:skryto
Měřítko popularity:48Počítadlo:1975
Věrný fazolář96,67 %Příspěvků:18
Věk:53
Výška:176 cm
Váha:85 kg
Barva očí:modrá
Barva vlasů:šedivějící stopy po vlasech
Znamení:Lev
Stav:Ženatý
Vzdělání:Vysokoškolské
Studuji/studoval(a) jsem:energetiku na ČVUT v Praze (Přenos a rozvod elektrické energie), později pro změnu DPS (abych mohl učit)
Domluvím se:Česky Slovensky Anglicky
Zaměstnání:Zaměstnanec
O mé práci:Původně podniková energetika, pak chvíli státní zaměstnanec. Po malé přestávce jsem zakotvil ve školství (střední odborné), i když tolik adrenalinu jsem rozhodně nečekal.
Moje zájmy:Nic mimořádného, co by se zde hodilo. Ale jak vidím, nikde jinde nejde zapsat třeba dárcovství krve (Zlatá Janského plaketa).
Domácí mazlíček:Jestli myslíte čtyřnohého, létajícího nebo lezoucího, tak to hledáte zbytečně. Mám k živým tvorům tolik úcty, abych je netrápil ve své domácnosti.
Poslouchám:Radio Beat, Led Zeppelin, Deep Purple, Rolling Stones, Rainbow, Yes, Progres 2, Blue Effect, Vanilla Fudge, Wishbone Ash, Maanam...
Čtu:sci-fi, učebnice, zprávy z domácí politiky, Boží blud
Sport:Kolena mi vrzají více než čtyřicet let a lepší už to nebude. Takže mi zbývá jen turistika, kolo, plavání. Donedávna vítězil Eurosport. Dnes už jen ČT Sport, na STA toho od OPRAVDOVÉHO SPORTU na DVB-T více nejde. Kabel a satelit programově nechci.