Luciiskaa - Další informace

Zaregistrovaná:05.10.2006 Naposledy přihlášený:18.10.2019 17:35:06
Měřítko popularity:86Počítadlo:1574
Věrný fazolář0 %Příspěvků:328
Výška:180 cm
Váha:56 kg
Barva očí:modrý;)
Barva vlasů:hehe.. no asi špinava blond:)
Znamení:Kozoroh
Stav:Svobodná/ý
Domluvím se:Anglicky
Zaměstnání:Student
Moje povaha:no.. na mě seděj skoro všechny vlastonsti.. podle toho jakou mám náladu.. takže náladová, veselá, otevřená, upřímná, ukecaná, lenošivá:D, originální:),vtipná.. a i zaporny vlastnosti mám no.. mě musite poznat..
Moje zájmy:jééj.. tech je fakt mrtě no.. tak hlavně sport.. z toho volejbal basket.. no všeci míčový hry.. pak snowboarding, lyžování, závodně plavání, tancování.. a jinak taky kresletí, chození po venku, a blbnutí.. prostě smích..
Domácí mazlíček:no zviřata mám ráda no.. hlavně kočky:D sou roztomily.. ale jinak kočkovity šelmy, sloni a žirafy sou my nejvoblibenější a mám k tomu i duvody:D ale jinak doma mám jen dvě morčátka.. ale aspon něco..
Poslouchám:hudba? poslouchám vod každyho něco.. jen ne važnou.. dechovku coutry a takovy děsy.. z moderny nemam rada techno.. tzo je moc zdlouhavy.. prostě nic pro mě.. ale jinak z každyho stilu bych si asi našla něco co by se mi libilo..
Čtu:heh.. čtu hodně a rada.. nejrači detektivky.. a pak taky doporučenou četbu.. tu už mín rada ale čtu.. se to vždycky hodí
Rád(a) sleduji:jé.. ráda chodim do kin. nejrači když mě někdo pozve :D:)
Sport:lol.. to už sem popsala v zajmech.. ale jinak sporty miluju.. když to neni nak moc abych z toho byla upocena jak nvm co.. prostě přiměřeně :D
Skype:Luciiskaa