Siťa Siťa668JM Další informace o mě Nástěnka Napsat zprávu Hodnotit uživatele Přidat mezi přátele Přidat do adresáře

No.. nazdar...

Siťa

Jsem původem Brňák, který už pět let zvyšuje rating a populační limit malé vesničce směrem na Vyškov, která se jmenuje Račice - Pístovice. Maluju obrázky na sklo, na šnečí ulity, prakticky pomaluju všechno, co mi přijde pod ruku.....moje výrobky můžete vidět v mojí fotogalerii. Děkuju za případné názory které k fotkám napíšete.
Mám jednoho manžela a jednoho synkaNaše domácnost ještě obsahuje jednu tlustou mourovatou číču, která je pěkně zhýralá a rozmazlená a jmenuje se Brižitfionažonsová, ale říkáme jí Bríža nebo ty potvoro hnusná mokrá špinavá. V létě výborně funguje jako mucholapka. Kubíčka miluje a bere ho za svoje kotě.

Ráda vařím, ráda jím, snažím se najít úzkou cestičku mezi "zdravé" a "chutné", ráda fotím a dívám se na pěkné věci a jejich fotky a tím pěkné myslím hlavně takové, které jsou nebo se stanou milými vzpomínkami. Ráda vyrábím koláže nebo jak se říká moderně - digiscrapbook a protože pracuji s vlastními komponenty, založila jsem nedávno na přání kolegů scrapařů blog, na kterém tyto komponenty, kterým se říká Freebie můžete volně stáhnout. Ráda chodím na prohlídky hradů a zámků.
Moje nejlepší kamarádka je Martynka a druhá nejlepší myčka na nádobí.


Moje fotogalerie (ukaž všechny moje fotogalerie)
Koláže aneb Digiscrapbook
Koláže aneb Digiscrapbook
ukaž všechny moje fotogalerie
jakoubkův kalendář 2008
Výrobky 2007
Výrobky 2007
ukaž všechny moje fotogalerie
Jakoubek
Moje fóraOblíbená fóraMoje článkyOblíbené odkazyPřátelé