Atyska Atyska618PR Další informace o mě Nástěnka Napsat zprávu Hodnotit uživatele Přidat mezi přátele Přidat do adresáře

Ahoj!

Atyska

Už jsem na fazolích tak dlouho, že nastal čas něco vám o sobě tady na vizitce sdělit. Protože to neumím, tak jen tento úvodní text. Na fazolky prostě chodím kvůli dobrým diskusním fórům. Našla jsem tu opravdu príma lidi, mnohé z nich už znám i osobně.
Co se mé osoby týče, mám už za sebou všechna studia a doby, kdy byla spousta času na blbiny, to ale neznamená, že blbiny neprovádím:))) Naštěstí i můj manžel je podobného ražení a velmi tolerantní.
Mezi nejoblíbenější blbiny patří různé výlety a úlety po přírodě a památkách:))
Jsem vodník - jakékoli studené louži neodolám a vlezu do ní. V zimě bohužel beru zavděk i krytým bazénem.
Spolu s přáteli jsme po několik let zkoušeli vytlouct z různých foukadel, bušidel, strun a hlasivek něco, co jsme nazývali středověkou a renesanční hudbou:)) Bohužel jsme již skončili (znáte to, ženské se odětí a chlapi začnou podnikat), což mi dost chybí. Snad se brzy k nějakému muzicírování zase vrátím.
No, a samozřejmě, k hudebníkům, k plavání i k výletům patří i pravidelné a řádné doplňování tekutin, což je nejen životní nutností, ale i dalším z mých koníčků (samozřejmě nemluvím o pití teplého mléka:)).

Má záliba v památkách a kultuře přerostla v založení Občanského sdružení Zderaz, které opravuje jednu zřícenou kapličku na Rakovnicku. Snad se nám to podaří, pomáhají mně s tím ochotní kamarádi, část z nich jsou také fazoláři. Pro víc informací si skočte do mého forka Kapličkáři a nebo si počtěte na stránkách sdružení
Děkuju všem, kdo mě v této činnosti podporují.

A vůbec, nechám tady ze staré vizitky oblíbený vzkaz: "Kdo chce vědět víc, ať mi napíše na vizitku".


Moje fotogalerie (ukaž všechny moje fotogalerie)
Vít Halada nar.24.10.2011
Vít Halada nar.24.10.2011
ukaž všechny moje fotogalerie
první dovolená s Vítkem-Jindřichův Hradec
peculdův hrob před Vánoci
peculdův hrob před Vánoci
opravy kapličky rok 2011
opravy kapličky rok 2011
Moje fóraOblíbená fóraMoje článkyPřátelé