Agruter Agruter476 Další informace o mě Nástěnka Napsat zprávu Hodnotit uživatele Přidat mezi přátele Přidat do adresáře

Zdravím vše ve vesmíru

 

A tak...ledasco se změnilo...Agru se vrátila po krásném a mileném čase do štatlu /Brno/ a zatím se jí stýská, jak po báječné spolubydlící, tak po hyperaktivním psovi, který si s balónkama nehraje, ale vraždí je velmi rád. A tak doufám, že na mě děvčátka moje nezapomenou a občas mě potěší návštěvou. Tak nějak dělám co se mi zlíbí a

 ve volném čase zatápím v kotli pekelníkům. Nebo navštěvuji různá restaurační zařízení za účelem totálního vygumování nitra lebky. Nesnáším nudu a nepovedený večírky. Mám ráda plnej stůl dobrot a k tomu pivečko. Někdy se pokouším o literární žblebty nevalné kvality.

Ještě jsem zapomněla: Jsem zažraná :) do všeho, co se týká Asie, strávila jsem půl roku v jihovýchodní Asii a Číně, přežila to a pochutnala si. Mají tam i kvalitní pivo, v Laosu tam Češi dokonce založili pivovar, takže Lao beer je jedno z nejlepších piv v regionu.

V akvárku mi lezou dva strašliví a zuřiví šneci afričtí Garlend a Egon, když mají dobrou náladu vypadají jako belgická čokoláda.

Též jsem náruživý lyžník, sláva carvingu a panu Fischerovi, nemyslím toho zkrachovalého cestovkáře :-)


Moje fotogalerie (ukaž všechny moje fotogalerie)
Šimonův půlrok
Šimonův půlrok
Agru kdesik v horách
Agru kdesik v horách
Šnekovic Šimon
Šnekovic Šimon
Jak Agru měnila příjmení
Jak Agru měnila příjmení
Moje fóraOblíbená fóraMoje článkyOblíbené odkazyPřátelé