Yenefer - Další informace

Zaregistrovaná:06.05.2005 Naposledy přihlášený:25.05.2012 14:17:58
Měřítko popularity:195Počítadlo:4398
Věrný fazolář0 %Příspěvků:994
Věk:19
Výška:167 cm
Váha:65 kg
Barva očí:modrozelenošedá
Barva vlasů:blond
Znamení:Panna
Stav:Svobodná/ý
Vzdělání:Základní
Studuji/studoval(a) jsem:studuji na Gymnáziu v Hodoníně. Snad se mi letos povede odmaturovat :-)
Domluvím se:Česky Slovensky Anglicky Rusky
Zaměstnání:Student
O mé práci:No co říct?? - Prostě škola...
Moje povaha:Řekla bych, že jsem v celku pohodová holka, která je pro každou blbost a do všeho jde po hlavě. Ráda se směju, ale mám i své špatné chvilky. To se většinou dost snadno naštvu. Ale těch je opravdu málo :-)
Moje zájmy:Dřív jsem hodně času věnovala skautingu. Jinak ráda čtu, i když poslední dobou na to moc času nemám. Asi bych nepřežila bez hudby všeho druhu a taky samozřejmě bez mých supr kámošů a bez mého milovaného Petříka :-*
Domácí mazlíček:Domácí mazlíček?? No když nepočítám všechnu tu havěť, co je všude kolem :D, tak je to jenom můj pejsek Roneček. Sice je to zlobidlo, ale už si nedokážu představit, že bych ho neměla :o)
Poslouchám:Jak už jsem psala v zájmech mám ráda hudbu všeho druhu. Poslední dobou poslouchám Alanis Morissette a Blackmore´s Night - úžasná skupina. Hrajou opravdu suprovou hudbu. Doporučuju :-)
Čtu:Většinou si přečtu všechno co mi přijde pod ruku :-). Nejraději mám ale válečnou literaturu (hlavně Remarqua) a fantasy (teď zrovna vede Terry Pratchett)...
Rád(a) sleduji:No dřív jsem sledovala maximálně sem tam nějaký seriál, ale poslední dobou na televizi moc nekoukám. Klidně ji dva dny nezapnu a ani mi nechybí. Jediné, co sleduju, je Snídaně s Novou, protože to vždycky ráno zapnu, abych se probrala k životu :o)
Sport:Sport??? Co to je?!?! Takové věci nevedu. Loni jsem sice chodila pravidelně do posilovny, ale letos to zatím moc nadějně nevypadá. I když je pravda, že se tam už asi měsíc chystám :D.
Jinak pasivně u mně vede atletika a hokej...
ICQ:ICQ 471203896Skype:Yenefer8