Yenefer Yenefer195JM Další informace o mě Nástěnka Napsat zprávu Hodnotit uživatele Přidat mezi přátele Přidat do adresáře

Tak tohle jsem já
Ahoj všichni

Tak vás tu vítám

Zatím tady toho moc není, ale slibuju, že se budu snažit...........................


Tak tohle jsem já

Pár slov o mně:

Jmenuji se Jitka Žižlavská a v září mi bude 21 let. Narodila jsem se v Hodoníně, ale momentálně žiju v Brně s přítelem a kočičkama Ajšou a Čakem. Taky zde studuju na Masarykově univerzitě na Pedagogické fakultě a když osud dá, bude ze mě jednou logoped :-)
O sobě bych řekla, že jsem úplně normální, pohodová holka, která se ráda směje. Většinou se na věci dívám optimisticky a mám dobrou náladu. Samozřejmě mám i své špatné chvilky. Umím se docela snadno naštvat, ale snažím se krotit :-). Taky jsem celkem tvrdohlavá. Ale to už asi lepší nebude...... Jinak jsem ale takový trochu střeštěný človíček, který jde většinou do všeho po hlavě. Někdy to sice bolí, ale co už?? Život je krátký, a já si ho chci užít :o):oP
Volný čas dělím mezi rodinu a přátele. Věnuju se skautingu, ale poslední dobou tomu moc nedávám - asi by to chtělo změnu.... To jsem vám vlastně ještě neřekla, že miluju změny – nebo spíš nesnáším stereotypy ;-)
Mezi mé záliby patří gaučink, spánek, sledování televize, počítač, ...... NEEE maximálně ten spánek. Ráda chodím ven s kámošema (nejčastěji navštěvujeme Hodonínskou čajovnu), taky občas ráda vyrazím někam do přírody a v létě neodolám vodě a kolu. Dřív jsem pravidelně chodila do posilovny, ale nějak mi na to poslední dobou nezbývá čas. I když tento semestr jsem měla posilovnu jako povinně volitelný tělocvik, takže aspoň nějak jsem se to snažila kompenzovat :-)
Ráda poslouchám hudbu. Skousnu všechno, ale techno, hip-hop a podobně moc nemusím. Nejraději mám Alanis Morissette a Blackmore’s Night. Taky mám mocinky ráda skupinu Tempus :-).
Ještě jsem zapomněla říct, že ráda čtu. Nejraději mám fantasy a válečnou literaturu, hlavně Remarquea.
Vykládat bych o sobě dokázala hodiny, ale ne každého by to asi bavilo číst, takže to prozatím utnu. Pokud budete chtít vědět víc, písněte na ICQ 471-203-896.
Závěrem mi ale ještě dovolte říct, že trpím těžkou a nevyléčitelnou závislostí na kávě a gumových medvídcích... Zbožňuju oranžové květiny, hlavně růže a gerbery, a vůbec mám ráda oranžovou a hnědou barvu... A konečně - nikdy bych nebyla tím, kým jsem, kdybych kolem sebe neměla své úžasné přátele, kterých si strašně moc vážím... :o)
my
Když se budete třeba někdy nudit, zkuste si zahrát tuhle hru ;-)

Posílejte sms z internetu zdarma


BlueBoard.cz


Moje fotogalerie
Pokud chceš přidat uživatele do adresáře, musíš se nejdříve přihlásit.
obrázky
Fotečky
Fotečky
Oblíbená fóraPřátelé