Často kladené otázky pro firemní účet


Hledáte informace o tom jak využít fazole pro vaše propagační cíle? Nevíte si rady jak zadat kampaně? Odpovědi na nejčastěji kladené otázky najdete zde.

Obecné informace

Jak se zaregistruji na fazole.cz?
Abyste získali přístup do členské sekce svého firemního účtu je nutné nejdříve provést registraci. Registrace je zdarma a neobsahuje žádné skryté poplatky. Zadávací formulář nové registrace firemního účtu vypadá takto:
Vzor: Zadávací formulář nové registrace firemního účtu - krok č.1
Vysvětlivky pro pole ve formuláři pro registraci účtu:
Název firmy - Jméno právnické nebo fyzické osoby
IČO nebo RČ - IČO nebo v prípadě fyzické osoby rodné číslo
DIČ - DIČ nutný údaj pro případ fakturace. Nepovinné.
Sídlo firmy, Město, PSČ - Kompletní adresa sídla firmy
E-mail - Platná emailová adresa, která tvoří identifikaci firemního účtu. Kromě toho slouží pro komunikaci mezi firmou a systémem fazole.cz.
Heslo - Přístupové heslo do členské sekce
Jméno a Přijmení - Kontaktní osoba
Telefon a Fax - Nepovinné údaje umožňující lepší komunikaci mezi vaší firmou a Fazole s.r.o.
Adresa pro korespondenci - V případě, že kontaktní adresa je odlišná od sídla firmy, vyplňte tyto položky.
Poznámka - Napište prosím jak jste se o systému fazole.cz dozvěděli. Umožní nám to úspěšněji propagovat naši firmu. Nepovinné.

Po vyplnění formuláře stiskněte tlačítko "Pokračovat". Objeví se vám tato stránka:
Vzor: Zadávací formulář nové registrace firemního účtu - krok č.2
Pozorně zkontrolujte zadané údaje (hlavně emailovou adresu). Pokud chcete některý z údajů opravit, stiskněte tlačítko "Zpět". Dále si prostudujte "Pravidla systému fazole.cz pro firemní účet". Pokud s nimi souhlasíte, zaškrtněte políčko "Souhlasím" a stisněte tlačítko "Dokončit".


Jak se přihlásím do členské sekce?
Přihlašovací formulářChcete-li získat přístup ke svému účtu na fazole.cz, musíte se nejprve přihlásit. Na hlavní stránce fazole.cz vyplňte do prihlašovacího formuláře svoji emailovou adresu (kterou jste zadali při registraci) a heslo. Potvrďte kliknutím na tlačítko "OK". Pokud jste zadali spravné údaje, jste přihlášeni.


Co to jsou FAZOLE.CZ a jak mohou pomoci při propagaci mých WWW stránek?
Fazole mají obrovské možnosti v možnostech propagace vašeho WWW serveru. Přečtěte si více informací o způsobech využití fazolí pro reklamní a marketinkové účely.


Kolik stojí a jak získáte fazole pro zadání kampaní?
Po přihlášení do členské sekce je můžete nakoupit za peníze. Cena za 1 fazoli je 0,20 Kč. Pokud budete realizovat sbírací kampaň, tak tímto způsobem získáte potřebné množství fazolí. Máte-li zajímavé služby nebo produkty, které jsou lákavé pro uživatele FAZOLE.cz tak je můžete nabídnout v prodejních kampaních za fazole. Získáte takto fazole ve výhodnějším poměru než při nákupu za hotovost (fazole vás přijde na pouhých 0,10 Kč za ks). Obraťte se na nás dotazy ohledně vhodnosti nabízených produktů do prodejních kampaní.


Jak mám fazole objednat?
Vstupte do členské sekce vašeho firemního účtu systému Fazole.cz a klikněte na odkaz v levém sloupci Objednat online. Objeví se vám tento formulář:
Vzor: Formulář online objednávky - krok 1 ze 2
Vysvětlivky pro pole ve formuláři pro prodejní kampaň:
Název firmy - Jméno právnické nebo fyzické osoby
IČO nebo RČ - IČO nebo v prípadě fyzické osoby rodné číslo
DIČ - DIČ nutný údaj pro případ fakturace. Nepovinné.
Sídlo firmy, Město, PSČ - Kompletní adresa sídla firmy.
Adresa pro korespondenci - V případě, že kontaktní adresa je odlišná od sídla firmy, vyplňte tyto pole. Na tuto adres vám příjde po uhrazení zalohové faktury od nás daňový doklad - faktura.
E-mail - Platná emilová adresa, na kterou se po vygenerování zálohové faktury zašle zálohová faktura.
Kód balíčku - V případě, že chcete využít některý z našich reklamních balíčků, vyberte jeden z nabídky. Pokud nechcete vybrat žádný, nechte pole prázdné.
Objednávám - Pokud chcete objednat fazole, vyplňte pouze pole celkem ______ fazolí. Pouze celá čísla. V případě, že si chcete objednat bannerovou reklamu, sms kampaň nebo emailing vyplňte příslušnou částku do pole reklamu v hodnotě _______ Kč.

Stiskněte tlačítko "Pokračovat" a zobrazí se vám tento formulář:
Vzor: Formulář online objednávky - krok 2 ze 2

Zkontrolujte prosím veškeré údaje a pokud je vše v pořádku stiskněte tlačítko "Vytvořit zálohovou fakturu". Vaše objednávka bude uložena a vy budete přesměrováni na stránku Přehled zálohových faktur, kde získáte přehled o všech vašich zál. fakturách. Fakturu je možné na této stránce zobrazit a vytisknout.


Proč jsou fazole ve výhodnějším poměru v prodejních kampaních než při nákupu za hotovost?
Chceme takto podpořit firmy, které využívají fazole jako stabilní součást svého věrnostního marketinku. Tzn. nabízí zboží za fazole a zároveň fazole rozdávají. V takovém případě využívají firmy systém fazolí naprosto zadarmo. Protože musíme také někde vydělávat, tak prodáváme fazole za hotovost za cenu 0,20 Kč.


Jak jsou kampaně účinné? Kolik je minimální objednávka?
Kampaně na fazolích jsou extrémně účinné a výhodné. Např. za cenu 1000,- Kč můžete získat až 500 nových uživatelů! Přečtěte si více o výhodnosti fazolí v porovnání s jinou reklamou. Minimální objednávka je 3.000 fazolí nebo 500,- Kč.


Jak rychle budou objednané fazole připsány na účet?
Fazole jsou připsány na váš účet do 12 hodin od obdržení platby na náš účet. Můžete nás upozornit e-mailem na přicházející platbu a tím se celý proces může urychlit. Daňový doklad obdržíte poštou do dvou pracovních dnů.


Jaký je rozdíl mezi sbíracími a prodejními kampaněmi?
Ve sbíracích kampaních nabízíte fazole jako motivaci, aby přišli uživatelé na vaše WWW stránky, zaregistrovali se, využili vaše služby nebo zrealizovali nákup. V prodejních kampaních nabízíte uživatelům zboží, slevy a výhody za fazole a tímto fazole získáváte v okamžiku kdy uživatelé vaše služby využijí. Prodejní kampaně musí být pro členy výhodné. Jako pravidlo se považuje 1,-Kč hodnoty zboží za 10 fazolí. Více informací o kampaních.


Jaké jsou všechny možnosti propagace na fazole.cz?
Hlavní náplní serveru fazole.cz je provozování věrnostního systému a s tím spojených fazolových kampaní. Navíc je možné využít SMS reklamy, bannerové reklamy, emailing a textové reklamy.


Jak dostat fazole bez peněz?
Využijte prodejní kampaně. Výsledkem je samofinancující se model, kde získáváte nové uživatele, zákazníky a obchody a za využití fazolí neplatíte nikomu žádné provize nebo poplatky.


Kde najdu pravidla pro zadávání kampaní?
V pravidlech pro účast firem. Před zadáním kampaní se vždy podívejte do pravidel, protože mohou být doplněna o nové informace.


A co možné spekulace některých členů při sbírání? Je zde nějaká garance?
Zadáte-li sbírací kampaň vidíte přesně údaje o aktivitách na vaší kampani. Seznam transakcí obsahuje čas, IP adresu, počet rozdaných fazolí a WWW stránku z které byly fazole získány.

Jiná WWW stránka: Jsou-li fazole sebrány z jiné WWW stránky než vašeho serveru, tak nás ihned kontaktujte. Uveďte všechny detaily transakce v e-mailu a my vám vrátime fazole, které byly takto neoprávněně sebrány.

Sbírání ze stejné IP adresy: V současné době nelze považovat unikátní IP adresu za skutečnou reprezentaci jednoho uživatele. Velmi mnoho uživatelů může být připojeno přes stejnou IP adresu (ve fazolích je několik stovek uživatelů se stejnou IP). Dokážeme ovšem rozlišit, zda se jedná o používání více počítačů pod jednou IP, nebo pouze jednoho počítače s více uživateli. V případě používání jednoho počítače více uživateli, platí omezení 1 hodinové pauzy mezi možnosti sbíraní na další účet. Jedná-li se však o kampaň za registraci, kdy získáte podezření z vyplněných údajů a stejné IP, že jeden uživatel používá více účtů, je možné transakci reverzovat a vrátit fazole na váš účet.